Sklep

ProCoreMedia
ul. Warszawska 9, Kozienice
tel. 693 81 81 88
e-mail: pcm@op.pl
godziny otwarcia: pn-pt 9:00 - 17:00;

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia wykonujemy w kolorze lub czarno-białe w ciągu kilku minut.
Oferujemy wszystkie rodzaje: dowodowe, prawo jazdy, paszportowe, legitymacyjne, dyplomowe, maturalne, do wizy, do przepustek, inne nietypowe

Odbitki i powiększenia
Odbitki wszystkich formatów z noś›ników cyfrowych: pł‚yt CD i DVD, kart pamięci, pendrive'ów, telefonów komórkowych, dysków zewnętrznych itp. oraz zdjęcia analogowe z negatywów.

MiniLab
Pracujemy na własnym MiniLabie NORITSU, dlatego odbitki możemy wykonać w 1 godzinę!

Kalendarze
Kalendarz z Twoimi zdjęciami - idealny prezent na Mikołajki, Boże Narodzenie czy Dzień„ Babci i Dziadka. Kilka rozmiarów i niezliczona ilość‡ wzorów.

Albumy, ramki, baterie
Oferujemy szeroką… gamę albumów, ramek, antyram, baterii, filmów negatywowych.

Zdjęcia na porcelanie
Atrakcyjne ceny, najwyższa jakość‡, duży wybór kształ‚tów, owal, koło, prostokąt, kwadrat i nietypowe. Zdjęcia w kolorze, sepii lub czarno-białe.

Fotogadżety
Kubki, koszulki, poduszki, puzzle, breloczki, podkładki pod myszkę™ i wiele innych.

Fotoksiążki
Nudzą Cię zwykłe albumy? Mamy dla Ciebie alternatywę - fotoksiążkę. Jest to także ciekawy pomysł‚ na prezent z różnych okazji.

Fotoalbumy
Oprawiane w okładkę skóropodobną. Szczególnie polecane na te najważniejsze okazje: ślub, komunia, chrzest. Trwałe i eleganckie wykonanie to wyjątkowa pamiątka na lata.

Montaże fotograficzne
Tworzymy kolaże, drzewa genealogiczne, fotomontaże, mozaiki i wszystko to, czego akurat potrzebujesz.

Renowacja starych zdjęć
Retusz zniszczonych, wyblakniętych, posiadających rysy i plamy starych zdjęć.

Kopiowanie VHS na DVD
Kopiujemy każdy format VHS, mini VHS, DV, H8 oraz nagrania na kartach pamięci z kamer i aparatów cyfrowych. Również kasety magnetofonowe do formatu audioCD lub mp3.

Retusz i obróbka graficzna
Korekta kolorystyki i jasności, kadrowanie, wygładzanie skóry i usuwanie defektów, odchudzanie, zamiana tła, likwidacja daty, czy innych zbędnych przedmiotów, usuwanie efektu czerwonych oczu, zmiana koloru na sepię lub czarno-biały, nanoszenie tekstu lub daty - to tylko najpopularniejsze przykłady tego, co możemy dla Was zrobić.