Fotografia

Zdjęcia ślubne w plenerze
Zdjęcia plenerowe są bardzo ważną i często wybieraną pamiątką. Sesja plenerowa może odbyć się w dniu dowolnie przez Was wybranym. Zdjęcia wykonujemy nie tylko w Kozienicach. Możemy Wam zaproponować wiele atrakcyjnych miejsc: Warszawa, Kazimierz Dolny, Janowiec, Puławy, Lublin, a także każde inne miejsce na terenie całej Polski. Jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje. W celu sprawnego przeprowadzenia sesji, fotograf pracuje z asystentem, wprowadzając miły i relaksujący klimat, który sprawi, że poczujecie się jak na romantycznym spacerze.

Zdjęcia reportażowe w kościele i na weselu
Reportaż z dnia ślubu wykonujemy zazwyczaj począwszy od przygotowań, poprzez samą uroczystość ślubu i przyjęcie weselne. Jesteśmy z Wami i dla Was przez cały dzień aż do późnych godzin nocnych, uwieczniając aparatem fotograficznym wszystko to, co jest dla Was najważniejsze i co sprawi, że oglądając fotografie za lat kilka będziecie mogli sobie przypomnieć z łezką wzruszenia najpiękniejsze momenty z Waszego ślubu i wesela.

Zdjęcia komunijne
Pierwsza Komunia Święta jest kolejnym ważnym wydarzeniem, które warte jest odpowiedniego utrwalenia na zdjęciach. Nasza oferta zdjęć komunijnych jest bardzo szeroka. Możemy zaproponować zdjęcia reportażowe (podczas uroczystości), grupowe, portretowe na tłach, jak również w plenerze. Dokładamy wszelkich starań, żeby komunijna sesja fotograficzna była wspaniałą pamiątką dla Waszych dzieci na lata.

Zdjęcia z chrztu
Przyjęcie Chrztu śšwiętego jest pierwszym ważnym wydarzeniem w życiu nowonarodzonego dziecka. Rodzice decydują…c się na wynajęcie profesjonalnego fotografa na tę uroczystość myślą głównie o tym, żeby uwiecznić te niezapomniane chwile, aby nieświadome całej sytuacji dziecko, mogło w przyszłości na zdjęciach obejrzeć te szczególne momenty.

Zdjęcia rodzinne
Zdjęcia rodzinne zyskują z roku na rok coraz większe uznanie. Młodzi rodzice z radością decydują się na tego typu sesje, aby uwiecznić na zdjęciach siebie ze swoimi dziećmi. Większość z nich wraca regularnie co jakiś czas na następne sesje, tworząc dla swoich pociech wyjątkowy album z profesjonalnymi zdjęciami.

Modeling
Propozycję tę… kierujemy do wszystkich, którzy chcieliby poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Zdjęcia modelingowe nie są tylko dla profesjonalnych modelek. Teraz umożliwiamy taką sesję każdemu. Czy potrzebujesz je do swojego portfolio, chcesz zrobię miły prezent bliskiej osobie, pokazać się na Facebooku, czy po prostu zrobić dla siebie pamiątkowe zdjęcia, zapewniamy oryginalną i profesjonalną sesję.

Zdjęcia reklamowe
Ten typ zdjęć kierowany jest dla ludzi biznesu. Proponujemy profesjonalne zdjęcia reklamowe wszelkich produktów, które Państwo pragniecie zareklamować lub sprzedać. Robimy zdjęcia dla dużych, średnich i małych firm, a także dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują takich zdjęć, chociażby do wystawienia przedmiotów na Allegro.